piątek, 17 października 2014

* Holograficzne cudo na paznokciach

Październik już wystartował, trzeba było na nowo wdrożyć się w uczelniane życie ;) Moja nieobecność troszkę trwała, ale póki co na najbliższy czas nie planuję nieusprawiedliwionych nieobecności, haha ;)
Dzisiaj przedstawię Wam lakier pochodzący ze współpracy z Allepaznokcie, który oczarował mnie w sklepie internetowym, czar nadal trwał po rozpakowaniu paczki... Czy czar trwał nadal po wypróbowaniu? Dowiecie się czytając dalej tę notkę. Zdjęcia były robione tydzień czasu od nałożenia lakieru na pazury. 


Firma: Allepaznokcie
Typ lakieru: holograficzny
Cena: 14,90zł
Pojemność: 15ml
Dostępność: sklep on-line -> tutaj
Od producenta: Efekt holograficzny to "gra kolorów". Kolory pięknie przenikają się nawzajem tworząc efekt spektakularny i trójwymiarowy. W zależności od padania światła tęczowy połysk mieni się na różne kolory. Efekt wygląda najlepiej przy dwóch pociągnięciach lakierem po paznokciu. Szybko adaptuje się na paznokciu i dzięki temu wyschnięcie lakieru jest błyskawiczne.Mój egzemplarz opalizuje na srebrno (nr 01) - do wyboru były jeszcze opalizujące na fioletowo (02), niebiesko (03), zielono (04) i różowo (05). Według mnie srebrny jest najbardziej uniwersalny. Odkręcając buteleczkę ujrzymy szeroki pędzelek (taki sam jak tutaj), który jak się okazuje jest idealny do pokrycia całej płytki paznokcia w 2, 3 ruchach (u mnie się to sprawdziło, ale wiadomo że zależy od kształtu i wielkości płytki). Pędzelek na wielki plus. Samo opakowanie też jest cudowne - widać doskonale zawartość, ilość tekstu na buteleczce nie przytłacza. Konsystencja lakieru zaraz po otwarciu dla mnie zbyt leista, aczkolwiek z czasem się to unormowało. Wynik trwałości zaprezentowany na zdjęciach robi wrażenie ;) równe 7 dni i tylko lekko starte końcówki bez top coatu. Jako bazę użyłam białego lakieru, ponieważ holo sam w sobie jest zbyt przezroczysty. :( Na zdjęciach widzicie 2 warstwy + 1 bazowa białego.Jak Wam się podoba? Lubicie lakiery holograficzne, a może posiadacie takie w swojej kolekcji?

1 komentarz:

  1. Kolor jest przepiekny:)
    Pozdrawiam i zapraszam do siebie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Nie toleruję spamu, komentarzy o charakterze wyłącznie reklamowym.

Sernik waniliowy na zimno z kwaśnym musem

Dni stają się coraz cieplejsze to i mamy ochotę na zmiany w naszych jadłospisach :) Skręcona noga życia nie ułatwia, za to daje wiele czasu...